David Křiváček

Mediální poradce / Jednatel

David založil lewest.cz v roce 2011 s kamarádem programátorem jako projekt na tvorbu levných www stránek. Ještě před tím sbíral cenné zkušenosti na obchodních pozicích ve společnostech GECO a.s. a Český Internet s.r.o. Po letech růstu, co se klientů, zaměstnanaců a punkové atmosféry týče, se v roce 2017 rozhodl nebýt jediným kormidelníkem slušně se rozvíjející agentury a vstoupil do partnerství s dlouholetými kolegy ze společnosti Český Internet s.r.o. Příchodem nových partnerů se tak Davidovi podařilo do firmy přivést nejen obrovské zkušenosti a stabilitu, ale i možnost najmout skutečné profesionláy z oboru.

David dnes vede agenturu z pozice jednatele a stará se primárně o klientelu klíčových zákazníků. V roce 2018 spoluzaložil internetový projekt AsteriaMaps.cz a od ledna 2019 je školitelem Realitního vzdělávacího institutu.

Ve volném čase se David rád věnuje sportu a cestování se svou partnerkou a dcerkou, které jsou jeho hnacím motorem.

„Nevystudoval jsem IT ani marketingovou vysokou. Miluji selský rozum a nadšený přístup k byznysu. Nebudu Vám povídat o kontentech, ctačkách, html, javě ani pixelech. Chci se s Vámi bavit řečí Vašeho kmene o tom, jak udělat Váš byznys úspěšný na internetu.”

Zpět na celý tým

David Křiváček

Slibujeme, že vám
nebudeme brnkat
na nervy

Nechte si od nás nezávazně
nacenit svůj projekt

Nezávazná poptávka

© Copyright 2019 Lewest s.r.o.

Lewest facebook Lewest instagram Lewest linkedin