PPC reklama

PPC reklama je nejlepší a nejrychlejší cestou, jak zviditelnit svůj web nebo e-shop na internetu.

Především ale zajistí přísun relevantní návštěvnosti za účelem zisku, objednávek či poptávek služeb.

PPC reklama není jen Google ADS a Sklik, ale také největší zbožové srovnávače Heureka a Zboží.

Poptejte nás

Co pro Vás
můžeme udělat?

Weby

Analýza a doporučení reklamy

Máte reklamu, která nefunguje? Společně najdeme řešení, navrhneme strategii a doporučíme Vám, jak nejlépe dosáhnout cílového výkonu nebo cíle.

E-shopy

Kompletní nastavení služeb

Naším cílem jsou nejvyšší výsledky. Představíme Vám výhody jednotlivých reklamních zdrojů. Reklamní účty nikdy nebudou vlastnictvím naší agentury. Nastavíme je tak, abyste je měli vždy pod svou kontrolou.

Webdesign

Výběr kampaní a propagace

Poradíme Vám se správným výběrem reklamních kampaní a propagace. PPC reklama nabízí mnoho možností i pro Vaše podnikání. Společně najdeme nejlepší řešení.

Marketing

Optimalizace a analytická činnost

Úspěšnost reklamy určují metriky PNO, ROI nebo ROAS. PPC reklamy měříme, analyzujeme a optimalizujeme za účelem zvýšení výkonnosti. Výsledky konzultujeme vždy s klientem a poskytujeme mu zpětnou vazbu.

Školení

Komunikace s klientem

Začátky jsou velmi těžké v každém odvětví marketingu, platí to i v případě PPC reklamy. S klientem komunikujeme prostřednictvím měsíčních reportů, které jsou konzultovány po telefonu nebo v rámci osobní schůzky.

Chci reklamu

Proč by Vás to mělo zajímat?

Počátečním největším přínosem PPC reklamy je rychlost zviditelnění nového webu nebo e- shopu. Dalším krokem, tím nejdůležitějším, je relevantní návštěvnost potencionálních zákazníků, kteří Vám výraznou měrou zvýší zisk, tím pádem i objednávky, případně zvýší poptávku po Vašich službách. Název PPC vychází z anglického pay per click, což volně přeloženo znamená hrazení kreditu za proklik, který zákazníka přivede na zvolenou stránku webu nebo produkt e-shopu.

Poptejte nás

Reference

Ze spolupráce jsem nadšená. Byla jsem překvapená cenou, ale i rychlostí jakou mi byl web dodán. Web je čistý a přehledný. Jednání firmy bylo opravdu profesionální. Stačilo jen dodat potřebné materiály a o vše už se postaral tým profesionálů. Moc děkuji a jsem ráda, že existuje projekt jako je tento. Nám makléřům to velice usnadní naši práci.

RK Stejskal

Michaela Šlencová - makléřka

Kluci z agentury Lewest.cz jsou flexibilní a spolupráce funguje jak má.

Jaroš Real Estate s.r.o.

Ondřej Jaroš - jednatel společnosti

Marketing je pro realitní makléře i celou realitní kancelář nedílnou součástí byznysu. Nejdříve jsme se snažili dělat vše sami, ale brzy jsme zjistili, že tudy cesta nevede. Je lepší nechat si poradit a některé věci přenechat odborníkům. Ale díky spolupráci s Lewestem, dokážeme vyhodnotit, kdy práci zvládneme sami a kdy musí nastoupit agentura. V rámci spolupráce také pořádáme pravidelná školení pro naše makléře, díky kterým je udržujeme v obraze.

RK Stejskal

Kateřina Navrátilová - ředitelka realitní kanceláře

Podlešák
Ambi TV
GAvex
Jaroš & Partners
Niu
RK Stejskal

© Copyright 2019 Lewest s.r.o.

Lewest facebook Lewest instagram Lewest linkedin