Služby

Všechny služby, které potřebujete pro úspěšný web najdete u nás pod jednou střechou.

Poptejte nás

Co Vám
můžeme
nabídnout?

PPC reklama

PPC reklama

Nejlepší a nejrychlejší cestou, jak zviditelnit svůj web nebo e-shop na internetu, je PPC reklama. S námi budete nejen vidět, ale i vydělávat.

Chci PPC reklamu
Sociální sítě

Sociální sítě

Sociální sítě už dávno nejsou jen o sdílení pocitů nebo vlastních fotek. Jsou především nástrojem pro generování peněz. Stačí jen správně zacílit.

Chci sociální propagaci
Webové stránky

Webové stránky

Naše grafické oddělení vykouzlí originální design a naši šikovní kodéři dají vašemu webu život. Chtějte web, který má šťávu.

Chci webové stránky
E-shopy

Internetový obchod, E-shop

Jak fungují e-shopy? Tím se vy vůbec nemusíte zatěžovat. O vše se postaráme tak, aby váš e-shop dosahoval každý den nových a nových zisků.

Potřebuji e-shop
Školení

Školení a kurzy

My jsme online každý den a sledujeme co se děje, nejen v České Republice, ale po celém světě. Chcete být vždy o krok napřed? Přijďte k nám na školení.

Přijďte na školení

Řekli o nás

S Lewestem spolupracuji už od jeho vzniku. Nejen, že se o mě na schůzce vždy krásně postarají, ale stejnou péči věnují i mému e-shopu. Díky Lewestu jsem začal tvořit nové projekty, které mi dávají smysl.

LG-Store.cz

Jakub Kružliak - Jednatel společnosti

Proč Lewest? Odpověď je jednoduchá: nemusím se o nic starat, šetří mi čas, jsou spolehliví a já se mohu věnovat strategickým věcem. S Davidem Křiváčkem jsem začínala na jednom malém soukromém projektu před pěti lety, pak jsme pokročili dále a dnes už řešíme projekty v jiných dimenzích

Cemix

Lenka Kulhánková - Marketing Manager

Marketing je pro realitní makléře i celou realitní kancelář nedílnou součástí byznysu. Nejdříve jsme se snažili dělat vše sami, ale brzy jsme zjistili, že tudy cesta nevede. Je lepší nechat si poradit a některé věci přenechat odborníkům. Ale díky spolupráci s Lewestem, dokážeme vyhodnotit, kdy práci zvládneme sami a kdy musí nastoupit agentura. V rámci spolupráce také pořádáme pravidelná školení pro naše makléře, díky kterým je udržujeme v obraze.

RK Stejskal

Kateřina Navrátilová - ředitelka realitní kanceláře

Fakulta managementu Vysoké školy ekonomické v Praze v roce 2019 vypsala výběrové řízení na webový informační systém sloužící k podpoře rodinného podnikání. Firma Lewest se tohoto řízení zúčastnila a předložila nejvýhodnější nabídku. Již od počátku jsme oceňovali velmi proaktivní přístup Lewestu k řešení jednotlivých aspektů poptávaného systému. Lewest nám nejen vyšel vstříc ve všech naších požadavcích, ale nezřídka navrhl i vlastní řešení, které původní zadání dále rozvíjelo. Zpětná vazba k pracovním verzím systému byla vždy obratem zapracována. Výsledek nejenže naplnil naše očekávání, ale v řadě ohledů je i předčil. Lewest disponuje týmem mladých a velmi kompetentních lidí, kteří dokáží transformovat požadavky běžného uživatele do systémového jazyka. Spolupráci můžeme za FM VŠE vřele doporučit.

Vysoká škola ekonomická v Praze

doc. Ing. Tomáš Kincl, Ph.D. - Vice Dean for Science and Ph.D. Studies | Faculty of Management

LG-Store
Cemix
RK Stejskal
VŠE

© Copyright 2019 Lewest s.r.o.

Lewest facebook Lewest instagram Lewest linkedin