Sociální sítě

Sociální sítě nejsou jen samá srdíčka, sdílení a komentáře. Mají Vám především vydělávat peníze. Slibujeme, že dokážete nahlednout až do kapsy Vašich potenciálních zákazníků.

Poptejte nás

Co pro vás
můžeme udělat?

Weby

Správa kampaní

Na trhu jsme více než 10 let, máme přes 400 klientů různé velikosti i potřeb, jsme hrdí na to, že jsou klienti spokojeni a stále rosteme.

E-shopy

Správa sociálních sítí

Sociální sítě představují jiný styl komunikace a chování vůči Vašim zákazníkům. Můžete jim tykat? Kdo je Vaše cílová skupina? Jakým stylem příspěvků se prezentovat? Pomůžeme Vám tyto otázky řešit, spravovat je a spolu s Vámi nejen vytvářet lepší obraz Vaší digitální prezentace, ale také získat nové klienty či objednávky.

Webdesign

Profesionální zaškolení

Ukážeme Vám, jak pracovat s profilem. V čem se liší profesionální práce s kampaněmi či stránkami. Naučíme Vás všímat si jinak věcí na sociálních sítích pro Vaše potřeby a požadavky. Poznáte rozdíl mezi tlačítkem propagovat příspěvek a reklamními kampaněmi pro výkon dle Vašich potřeb podnikání.

Marketing

Příprava strategie

V rámci agentury Vám dokážeme vytvořit u každého reklamního zdroje srategii na míru. Nejde o to, zda jste společnost či e-shop. Dle Vašich potřeb najdeme společnou cestu pro komunikaci Vaší služby nebo produktu. Zvýšení počtu objednávek, více klientů nebo zaměstnanců? Cíl může být vždy jiný. 

Školení

All-in

"S klienty mluvíme řečí jejich kmene." Je jedno zda máte větší či menší rozpočet. Vždy se snažíme odvést maximum vzhledem k tomu, co jsme schopni vymyslet, poskytnou či vytvořit v závisloti na klientovo potřeby a požadavky.

Chci sociální propagaci

Proč by Vás to mělo zajímat?

Na sociálních sítích může inzerovat kde kdo. Ne každý to ale umí. My to umíme a rádi vám s tím pomůžeme. A nemusí jít jen o inzerci. Ona i samotná prezentace na firemním profilu bývá někdy složitá, když se zrovna kreativní nápady nehrnou. Nám naštěstí nápady nikdy nedochází a navíc si neustále rozšiřujeme své obzory. Mít pak ve vlastních řadách tým odborníků není vůbec na škodu. Sociální sítě jsou skvělým zdrojem potencionálních zákazníků, kteří mohou výrazně zvednout vaše zisky. Pojďme je hledat společně.

Poptejte nás

Reference

Ze spolupráce jsem nadšená. Byla jsem překvapená cenou, ale i rychlostí jakou mi byl web dodán. Web je čistý a přehledný. Jednání firmy bylo opravdu profesionální. Stačilo jen dodat potřebné materiály a o vše už se postaral tým profesionálů. Moc děkuji a jsem ráda, že existuje projekt jako je tento. Nám makléřům to velice usnadní naši práci.

RK Stejskal

Michaela Šlencová - makléřka

Kluci z agentury Lewest.cz jsou flexibilní a spolupráce funguje jak má.

Jaroš Real Estate s.r.o.

Ondřej Jaroš - jednatel společnosti

Marketing je pro realitní makléře i celou realitní kancelář nedílnou součástí byznysu. Nejdříve jsme se snažili dělat vše sami, ale brzy jsme zjistili, že tudy cesta nevede. Je lepší nechat si poradit a některé věci přenechat odborníkům. Ale díky spolupráci s Lewestem, dokážeme vyhodnotit, kdy práci zvládneme sami a kdy musí nastoupit agentura. V rámci spolupráce také pořádáme pravidelná školení pro naše makléře, díky kterým je udržujeme v obraze.

RK Stejskal

Kateřina Navrátilová - ředitelka realitní kanceláře

Cemix
Bylinky Naturius
LG Store
Jaroš & Partners
Neptun
RK Stejskal

© Copyright 2019 Lewest s.r.o.

Lewest facebook Lewest instagram Lewest linkedin