Webové stránky

Vytváříme weby, které mají šťavu. Díky našim dlouholetým zkušenostem a aktuálním trendům přesně víme, co by Váš web měl obsahovat a jak přesně vypadat.

Poptejte nás

Proč mít web
od Lewest.cz?

Weby

Zkušenosti

Na trhu jsme více než 10 let a máme již přes 400 klientů různé velikosti i potřeb, jsme hrdí na to, že jsou klienti spokojeni, protože jen díky nim neustále rosteme.

E-shopy

Důraz na etický kodex

Webové prezentace jsou vytvářeny pro klienta, tedy především pro jeho spokojenost a potřeby. Dbáme na to, aby od nás dostával všechny důležité informace o průběhu tvorby webu. Díky tomu může rozhodovat o každém jednotlivém kroku vývoje.

Webdesign

Technické provedení

Máme vlastní administraci i vývojáře, nečekejte od nás žádná šablonovitá řešení. Přizpůsobíme se Vašim potřebám. Vše s ohledem na velikost, finance i technické nároky.

Marketing

Komplexní služby

Nabízíme výhody komplexního vývoje webu včetně designu a následné napojení na marketing, analytickou činnost i sociální sítě. Tyto činnosti implementujeme na Váš web již při jeho vytváření.

Školení

Individuální přístup

Je úplně jedno, jaký máte rozpočet. Vždy pro Vás odvedeme maximum. Do každého projektu přinášíme cenné zkušenosti, ale i svěží a originální nápady.

Vše pro Vaši maximální spokojenost.

Proč do toho jít s námi?

Představte si taxikáře, který má sice pěkné auto, ale s prázdnou nádrží. Moc peněz přes noc asi nevydělá. Pokud nabízíte jakoukoliv službu nebo produkt, je zapotřebí ho nabízet komplexně. To samé děláme i u nás v Lewestu. Jestliže k nám přijdete s požadavkem na web, je třeba myslet i na budoucnost. S námi se o ni bát nemusíte. Zajistíme pro vás online i offline marketing, analytickou činnost, připravíme líbivý design a zajistíme vám funkční sociální sítě, na kterých prostě budete vidět. Usnadněte lidem cestu na váš web. Zkuste to s Lewestem a přesvědčte se o tom sami.

Poptejte nás

Řekli o nás

S Lewestem spolupracuji už od jeho vzniku. Nejen, že se o mě na schůzce vždy krásně postarají, ale stejnou péči věnují i mému e-shopu. Díky Lewestu jsem začal tvořit nové projekty, které mi dávají smysl.

LG-Store.cz

Jakub Kružliak - Jednatel společnosti

Proč Lewest? Odpověď je jednoduchá: nemusím se o nic starat, šetří mi čas, jsou spolehliví a já se mohu věnovat strategickým věcem. S Davidem Křiváčkem jsem začínala na jednom malém soukromém projektu před pěti lety, pak jsme pokročili dále a dnes už řešíme projekty v jiných dimenzích

Cemix

Lenka Kulhánková - Marketing Manager

Marketing je pro realitní makléře i celou realitní kancelář nedílnou součástí byznysu. Nejdříve jsme se snažili dělat vše sami, ale brzy jsme zjistili, že tudy cesta nevede. Je lepší nechat si poradit a některé věci přenechat odborníkům. Ale díky spolupráci s Lewestem, dokážeme vyhodnotit, kdy práci zvládneme sami a kdy musí nastoupit agentura. V rámci spolupráce také pořádáme pravidelná školení pro naše makléře, díky kterým je udržujeme v obraze.

RK Stejskal

Kateřina Navrátilová - ředitelka realitní kanceláře

Fakulta managementu Vysoké školy ekonomické v Praze v roce 2019 vypsala výběrové řízení na webový informační systém sloužící k podpoře rodinného podnikání. Firma Lewest se tohoto řízení zúčastnila a předložila nejvýhodnější nabídku. Již od počátku jsme oceňovali velmi proaktivní přístup Lewestu k řešení jednotlivých aspektů poptávaného systému. Lewest nám nejen vyšel vstříc ve všech naších požadavcích, ale nezřídka navrhl i vlastní řešení, které původní zadání dále rozvíjelo. Zpětná vazba k pracovním verzím systému byla vždy obratem zapracována. Výsledek nejenže naplnil naše očekávání, ale v řadě ohledů je i předčil. Lewest disponuje týmem mladých a velmi kompetentních lidí, kteří dokáží transformovat požadavky běžného uživatele do systémového jazyka. Spolupráci můžeme za FM VŠE vřele doporučit.

Vysoká škola ekonomická v Praze

doc. Ing. Tomáš Kincl, Ph.D. - Vice Dean for Science and Ph.D. Studies | Faculty of Management

LG-Store
Cemix
RK Stejskal
VŠE

© Copyright 2019 Lewest s.r.o.

Lewest facebook Lewest instagram Lewest linkedin