Reference

Chceme vám ukázat, že si dokážeme poradit s čímkoliv.
Prohlédněte si naše portfolio a přesvědčte se sami.

LG-Store.cz
Tvorba e-shopu a marketing

Společnost ELLEX s námi spolupracuje v podstatě od našich punkových let. My jí tuhle důvěru splácíme v číslech, která neustále meziročně rostou o desítky procent. Pro internetový obchod s elektronikou LG-store.cz, který neodmyslitelně patří do rodiny ELLEX, zajišťujeme jak kompletní vývoj webu a jeho funkcionalit, tak i online a offline marketing.

NÁŠ PŘÍSTUP

E-shop s elektronikou znamená pro markeťáka velkou výzvu. Konkurence je v tomto segmentu obrovská a chyby se zde neodpouští. Naštěstí, s produkty značky LG se pracuje velmi dobře. Krásný design i produktová podpora přímo od výrobce nabízí spoustu možností.

K tomuto e-shopu je třeba přistupovat komplexně. Zákazníka nesmí odradit vzhled stránky, nesmí se ztrácet na homepage nebo podstránkách, filtry a vyhledávání musí generovat přesně to, co zákazník potřebuje. Dále pak jde o interní proces objednávek, napojení na dopravce, apod.

V rámci vývoje došlo k úpravě designu dle problematiky UX, přidali jsme nové funkce a celkově celý e-shop převlekli do moderního, svěžího a hlavně přehledného kabátu.

LG-STORE V NOVÉM

V létě roku 2020 se začalo usilovně pracovat na redesignu internetového obchodu. Dle nových standardů UX jsme změnili nejen vzhled, ale také funkce a moduly, které zákazníkům výrazně usnadňují nákupy. Novinkou je také blog, který vychází z odborného poradenství, na kterém společnost ELLEX zakládá již od svého vzniku.

Výraznou obměnou prošlo také vyhledávání a filtrování produktů, rozcestníky přímo v kategoriích, ale zjednodušili jsme i celý nákupní proces, který začíná na homepage a končí odesláním objednávky. Inovace však implementujeme doslova za pochodu.

PROPAGACE

Samotná propagace musí jít vždy ruku v ruce s obratem a ziskem. Zde se můžeme opřít zejména o Heureku, dále pak o seznamacké duo Zboží a Sklik. Velkou roli v propagaci hrají také Google ADS a sociální sítě, především pak Facebook.

Kromě placené reklamy se soustředíme i na organické vyhledávání. SEO problematika je v dnešní době placené reklamy stěžejní. Právě SEO dokáže generovat nemalé zisky v podstatě zadarmo. Díky kvalitním textům v záhlaví webu a na podstránkách, dokážeme přivést zákazníka ihned po vyhledání jím zadaného výrazu. Navíc dokážeme snížit cenu biddování na minimum a zároveň držíme LG-store na předních příčkách vyhledávání.

Příkladem klíčových slov, za které mnoho PPC specialistů platí, je Televize LG. My jej však záměrně vynechali. Proč? Protože za něj nemá smysl utrácet nemalé peníze z kreditu, jestliže klíčové slovo vyskakuje samo na předních pozicích právě v organickém vyhledávání. Tímto způsobem neustále analyzujeme vývoj trhu a flexibilně se přizpůsobujeme jeho potřebám.

HEUREKA A ZBOŽÍ

U těchto srovnávačů je velkou překážkou konkurence. Abychom zajistili přední pozice, a tím tak vítězili v získávání objednávek, je potřeba mít dobře vyladěné soubory s produkty, tzv. feedy. Každý srovnávač má na tento soubor jiné požadavky. Hloubkovou analýzou trhu jsme docílili toho, že produkty LG-storu vyskakují vždy na předních pozicích.
K tomuto jevu jsme využili také biddování. Jde o proces, kdy zvýšením ceny za proklik dosáhneme lepších pozic. Vhodnou kombinací vícera faktorů můžete získat i ve srovnávačích značný náskok před konkurencí. Právě přední pozice totiž vydělávají nejvíce.

KOMUNIKACE

Jestliže pracujeme s klientem dlouhodobě, je pro nás zcela zásadní sounáležitost. Tento vztah budujeme na vzájemném respektu i individuálním přístupu. S majitelem LG-store.cz Kubou Kružliakem probíhá komunikace v podstatě na denní bázi. Díky tomu jsme schopni jeho výsledky neustále posouvat. Budujeme tím nejen jeho e-shop, ale také samotnou značku LG-store.

CO O NÁS ŘÍKÁ KLIENT?

„S Lewestem spolupracuji už od jeho vzniku. Nejenže se o mě na schůzce vždy krásně postarají, ale stejnou péči věnují i mému e-shopu. Díky Lewestu jsem začal tvořit nové projekty, které mi dávají smysl.“

Jakub Kružliak, jednatel společnosti ELLEX

Odkaz na web

Řekli o nás

S Lewestem spolupracuji už od jeho vzniku. Nejen, že se o mě na schůzce vždy krásně postarají, ale stejnou péči věnují i mému e-shopu. Díky Lewestu jsem začal tvořit nové projekty, které mi dávají smysl.

LG-Store.cz

Jakub Kružliak - Jednatel společnosti

Proč Lewest? Odpověď je jednoduchá: nemusím se o nic starat, šetří mi čas, jsou spolehliví a já se mohu věnovat strategickým věcem. S Davidem Křiváčkem jsem začínala na jednom malém soukromém projektu před pěti lety, pak jsme pokročili dále a dnes už řešíme projekty v jiných dimenzích

Cemix

Lenka Kulhánková - Marketing Manager

Marketing je pro realitní makléře i celou realitní kancelář nedílnou součástí byznysu. Nejdříve jsme se snažili dělat vše sami, ale brzy jsme zjistili, že tudy cesta nevede. Je lepší nechat si poradit a některé věci přenechat odborníkům. Ale díky spolupráci s Lewestem, dokážeme vyhodnotit, kdy práci zvládneme sami a kdy musí nastoupit agentura. V rámci spolupráce také pořádáme pravidelná školení pro naše makléře, díky kterým je udržujeme v obraze.

RK Stejskal

Kateřina Navrátilová - ředitelka realitní kanceláře

Fakulta managementu Vysoké školy ekonomické v Praze v roce 2019 vypsala výběrové řízení na webový informační systém sloužící k podpoře rodinného podnikání. Firma Lewest se tohoto řízení zúčastnila a předložila nejvýhodnější nabídku. Již od počátku jsme oceňovali velmi proaktivní přístup Lewestu k řešení jednotlivých aspektů poptávaného systému. Lewest nám nejen vyšel vstříc ve všech naších požadavcích, ale nezřídka navrhl i vlastní řešení, které původní zadání dále rozvíjelo. Zpětná vazba k pracovním verzím systému byla vždy obratem zapracována. Výsledek nejenže naplnil naše očekávání, ale v řadě ohledů je i předčil. Lewest disponuje týmem mladých a velmi kompetentních lidí, kteří dokáží transformovat požadavky běžného uživatele do systémového jazyka. Spolupráci můžeme za FM VŠE vřele doporučit.

Vysoká škola ekonomická v Praze

doc. Ing. Tomáš Kincl, Ph.D. - Vice Dean for Science and Ph.D. Studies | Faculty of Management

LG-Store
Cemix
RK Stejskal
VŠE

© Copyright 2019 Lewest s.r.o.

Lewest facebook Lewest instagram Lewest linkedin