Reference

Chceme vám ukázat, že si dokážeme poradit s čímkoliv.
Prohlédněte si naše portfolio a přesvědčte se sami.

Jihočeské divadlo
Webová prezentace

Jihočeské divadlo

Jihočeské divadlo. Samo o sobě obrovská výzva. Pro nás budějcké patrioty a milovníky kultury obzvlášť. Staré nemoderní stránky potřebovaly výrazně osvěžit a zároveň si kladou za cíl oslovit a přivést daleko více diváků do hlediště. Webová prezentace divadla musela být dle zadání nová, jiná, originální a snadno uchopitelná i pro krumlovské otáčivé hlediště, které má sice svou vlastní doménu otacivehlediste.cz, ale je nedílnou součástí Jihočeského divadla. I pro známé „Otáčko“ se našlo místo v menu, které je jakýmsi rozcestníkem uměleckých souborů.

Designem Martin Hrabánek, kódem Lewest

Zcela zásadní roli v tomto projektu hrál budějcký designér Martin Hrabánek. Člověk, který do projektů vnáší emoce, má neuvěřitelný přehled v nových trendech a dokáže přijít s hlubokou myšlenkou i tam, kde by ji čekal málokdo. Každý detail i ten nejmenší prvek má svůj důvod. Nová podoba stránek tato slova jen potvrzuje. Martin svou úlohu v projektu splnil více než dokonale.

Stejně jako Martin, i my v Lewestu jsme museli uchopit projekt trochu jinak. Jak už je naznačeno v úvodu, cílem bylo vytvořit přehlednou stránku, kde divák rychle a pohodlně najde program divadla, přečte si potřebné informace ke hře, snadno si zjistí dnešní obsazení a hlavně si jednoduše zakoupí vstupenku na vybrané představení. Celý proces hledání musí být jen na pár kliknutí, přitom je nutné zachovat nastavené dekorum.

Za oponou divadla

S hrdostí můžeme konstatovat, že my i klient jsme více než spokojeni. Martin Hrabánek odvedl fantastickou práci, naši programátoři se opravdu vytáhli a společně jsme dokázali najít cestu, po které může Jihočeské divadlo kráčet ještě mnoho a mnoho dalších let.

Dokázali jsme do webu vmísit mnoho zajímavých technologických řešení, která výrazně usnadní plánované úpravy a vylepšení, na které teprve přijde řada. Budoucí plán je již jasně stanoven a my jsme na něj pochopitelně připraveni. Jen nastíníme, že jde například o plán divadla ještě více propojit svého diváka s interaktivním obsahem divadla.

Řekli o nás

S Lewestem spolupracuji už od jeho vzniku. Nejen, že se o mě na schůzce vždy krásně postarají, ale stejnou péči věnují i mému e-shopu. Díky Lewestu jsem začal tvořit nové projekty, které mi dávají smysl.

LG-Store.cz

Jakub Kružliak - Jednatel společnosti

Proč Lewest? Odpověď je jednoduchá: nemusím se o nic starat, šetří mi čas, jsou spolehliví a já se mohu věnovat strategickým věcem. S Davidem Křiváčkem jsem začínala na jednom malém soukromém projektu před pěti lety, pak jsme pokročili dále a dnes už řešíme projekty v jiných dimenzích

Cemix

Lenka Kulhánková - Marketing Manager

Marketing je pro realitní makléře i celou realitní kancelář nedílnou součástí byznysu. Nejdříve jsme se snažili dělat vše sami, ale brzy jsme zjistili, že tudy cesta nevede. Je lepší nechat si poradit a některé věci přenechat odborníkům. Ale díky spolupráci s Lewestem, dokážeme vyhodnotit, kdy práci zvládneme sami a kdy musí nastoupit agentura. V rámci spolupráce také pořádáme pravidelná školení pro naše makléře, díky kterým je udržujeme v obraze.

RK Stejskal

Kateřina Navrátilová - ředitelka realitní kanceláře

Fakulta managementu Vysoké školy ekonomické v Praze v roce 2019 vypsala výběrové řízení na webový informační systém sloužící k podpoře rodinného podnikání. Firma Lewest se tohoto řízení zúčastnila a předložila nejvýhodnější nabídku. Již od počátku jsme oceňovali velmi proaktivní přístup Lewestu k řešení jednotlivých aspektů poptávaného systému. Lewest nám nejen vyšel vstříc ve všech naších požadavcích, ale nezřídka navrhl i vlastní řešení, které původní zadání dále rozvíjelo. Zpětná vazba k pracovním verzím systému byla vždy obratem zapracována. Výsledek nejenže naplnil naše očekávání, ale v řadě ohledů je i předčil. Lewest disponuje týmem mladých a velmi kompetentních lidí, kteří dokáží transformovat požadavky běžného uživatele do systémového jazyka. Spolupráci můžeme za FM VŠE vřele doporučit.

Vysoká škola ekonomická v Praze

doc. Ing. Tomáš Kincl, Ph.D. - Vice Dean for Science and Ph.D. Studies | Faculty of Management

LG-Store
Cemix
RK Stejskal
VŠE

© Copyright 2019 Lewest s.r.o.

Lewest facebook Lewest instagram Lewest linkedin