Simona Sudová

Webdesigner / UX designer

Simči srdce tíhlo ke kreativní práci už od malinka. Na střední škole byl jejím oborem grafický a obalový design. Poté si ještě dodělala Vyšší odbornou školu grafiky a designu. Po studiu pracovala jako grafický designer v nejmenovaném e-shopu. Její další zastávkou byla budějovická firma, ve které se věnovala webdesignu, nasbírala mnoho nových zkušeností a vzdělávala se v UX designu. Následně se stala hlavním grafikem. Dále ji vítr zavál do Lewestu, kde se převážně věnuje webdesignu a UX designu.

Po celou dobu budování své kariéry Simča nelenila a našla si několik svých vlastních klientů. Již několik let spolupracuje se Švýcarskou firmou, také pracovala pro firmu, která tvořila grafiku pro Disney Pixar. Nyní má pod sebou 3 mladé grafiky, které mentoruje a předává jim své zkušenosti.

Kvůli své sedavé práci se Simča ráda zrelaxuje jakýmkoliv sportem. Miluje beachvolejbal, jízdu na kole, tanec, jízdu na koni a ze všeho nejvíc miluje horskou turistiku. Na cestách sbírá mnoho inspirace. Svou kreativní stránku, ale nenechá spát ani doma, maluje obrazy a ráda se věnuje bytovému designu.

,,Grafice se věnuji od roku 2006 a od té doby se řídím stále stejným pravidlem: ,,v jednoduchosti je krása.” Klientovi se vždy snažím doporučit nejlepší řešení, ne pro něj, ale pro jeho cílovou skupinu. Klienta přesvědčuji na základě faktů a ne domněnek.“

Zpět na celý tým

Simona Sudová

Slibujeme, že vám
nebudeme brnkat
na nervy

Nechte si od nás nezávazně
nacenit svůj projekt

Nezávazná poptávka

© Copyright 2019 Lewest s.r.o.

Lewest facebook Lewest instagram Lewest linkedin